godziny otwarcia: pon.-pt. od 9.00 do 19.00 sob. od 9.00 do 13.00 tel.: 508-829-563 mail: biuro@optasun.pl

nfz warszawa optyk warszawa tanie badanie wzroku warszawa okulary warszawa sklep salon optyczny warszawa

SOCZEWKI OKULAROWE - FOTOCHROMATYCZNE

Dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając w zależności od natężenia światła słonecznego. 

Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie.
Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania w każdych warunkach.

Soczewki fotochromowe standardowe- barwienie od 5% do 80%. Czas odbarwienie ok 2 min. Kolor do wyboru szary lub brąz. Charakteryzują sie lekkoscią, dobrą reakcją na promienie słoneczne i mocnym kolorem zabarwienia. Idealne dla osób, które maja problemy z nadwrażliwościa na słońce.
Cena soczewek zaczyna się od 250 zł/para.


Soczewki fotochromowe Transitions gen. 8- barwienie od 3% do 85%. Czas odbarwienia poniżej 1 minuty.Kolor zabarwienia szary lub brązowy. Charakteryzują się bardzo intensywnym zabarwieniem i bardzo szybką reakcją na promienie słoneczne. W pomieszczeniu czas odbarwienia jest znacznie krótszy niż przy soczewkach standardowych. Soczewki przeznaczone dla osób, które mają problemy z nadwrażliwościa na słońce lub inne schorzenia wymagające noszenia okularów przeciwsłonecznych nawet zimą.
Cena soczewek zaczyna się od 450zł/para.

Sprawdź działanie soczewek Transitions 

Soczewki fotochromowe Transitions XTRActiv- barwienie od 15% do 85%. Czas odbarwienia poniżej 1 minuty. Zabarwienie w samochodzie od 15% do 60%. Kolor zabarwienia szary. Charakteryzują się bardzo intensywnym zabarwieniem i bardzo szybką reakcją na promienie słoneczne. W pomieszczeniu czas odbarwienia jest znacznie krótszy niż przy soczewkach standardowych. Soczewki przeznaczone dla kierowców, oraz osób które mają problemy z nadwrażliwościa na słońce lub inne schorzenia wymagające noszenia okularów przeciwsłonecznych nawet zimą.
Cena soczewek zaczyna się od 480zł/para. 

Sprawdź działanie soczewek Transitions XTRactive